Ostatní služby

> OUTSOURCING V IT _

VIRTUALIZACE A KONSOLIDACE

Díky virtualizaci dokážeme dosáhnout konsolidace serverů, optimalizace infrastruktury, snižení nákladů na správu IT, zjednodušení správy IT prostředí, snížení nákladů na spotřebu el. energie, zlepšení operační flexibility, vysoké dostupnosti či rozložení zátěže.

VZDÁLENÁ SPRÁVA

Moderní a efektivní správa počítačových systémů, promptní řešení problémů, uživatelská podpora, diagnostika.

SERVISNÍ PRÁCE

Instalace, konfigurace, upgrade (rozšíření) a údržba počítačových stanic, notebooků a serverů. Záruční a pozáruční servis.

ZÁCHRANA DAT

Provádíme záchranu dat ze všech druhů pevných disků (HDD a SSD), diskových polí RAID, disket, ZIP, karet digitálních fotoaparátů, USB flash disků, magnetický pásek a CD/ DVD medií.

FIREMNÍ KOMUNIKACE

Implementace nástrojů a produktů, které Vám umožní rychlejší, kvalitnější a přehlednější elektronickou komunikaci v rámci společnosti či s vašimi partnery a klienty.

SMĚRNICE NÚKIB NIS2

Evropská unie přijala již v roce 2016 směrnici o bezpečnosti sítí a informaci, tzv. směrnici NIS. Začátkem roku 2023 pak vešla v platnost směrnice nová, tedy NIS2, tato směrnice určuje nová pravidla při řešení kybernetické bezpečnosti uvnitř organizací a jen v ČR bude mít tato směrnice dopad na fungování více než 6000 firem, zavádí totiž řadu pravidel pro zajištění bezpečnosti firemního kyberprostoru a to zejména proti hackerským útokům. Pomůžeme Vám nastavit procesy i technologie pro NIS2. 

> AUDIT IT _

SOFTWAROVÝ A LICENČNÍ AUDIT

Pravidelný i jednorázový softwarový licenční audit (případná legalizace softwaru), konzultace správného dodržování licenčních podmínek a pomoc s nastavením interních procesů k zajištění jejich dodržování.

OPTIMALIZACE TISKOVÉHO ŘEŠENÍ

Zpracování návrhu optimálního tiskového řešení orientovaného na snížení nákladů na tisk a to včetně výběru vhodných tiskových technologií a zařízení. Dále nabízíme řešení monitoringu tiskových úloh s možností sledování objemu tisků na uživatele, počítač či typ dokumentu.

> SERVIS A INSTALACE PC A NOTEBOOKŮ _

DIAGNOSTIKA – URČENÍ ZÁVADY A OPRAVA

Pokud se pc nedá vůbec zapnout, provedeme diagnostiku a dle rentability navrhneme způsob opravy, výměnu komponent, nebo dodáme pc nové, na které Vám přeneseme Vaše data, abychom zajistili plynulý chod vaší práce a dostupnost Vašich dat. 
V notebooku vyměníme ventilátor, baterii, obrazovku, panty, klávesnici nebo zajistíme reballing či reflowing BGA chipů - GPU nebo CPU.

SOFTWAROVÉ ZÁVADY A OPRAVY

Pokažený Operační systém oživíme, zaktualizujeme a doplníme o potřebnou ochranu jak antivirovou, tak anti-malwarovou. Jsme partnery lídrů na trhu jako jsou Eset a Malwarebytes, díky čemuž jsme schopni Vám dodat opravdu kvalitní a spolehlivé produkty pro ochranu PC či serverů za skvělé ceny.

> KONTAKTUJTE NÁS _

Computercrew s.r.o.
Zelený pruh 95/97
Praha 4, 140 00

IČO: 08152381
DIČ: CZ08152381

O cookies


info@computercrew.cz
obchod@computercrew.cz

Hot-line:
+420 777 786 100

HOT-LINE:    phone +420 777 786 100
Konzultace ZDARMA