Naše služby

SPRÁVA SÍTÍ A SERVERŮ
VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE SERVEROVEN
STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ
KOMPLEXNÍ IT PORADENSTVÍ


> SPRÁVA SÍTÍ A SERVERŮ _

VZDÁLENÁ I MÍSTNÍ SPRÁVA SERVERŮ

Každé zařízení potřebuje aktualizace a specifickou údržbu, aby fungovalo jako správně namazaný stroj a u zařízení v serverovnách to platí dvojnásob. Proto Vám zajistíme vzdálenou podporu jako např. pravidelné i mimořádné aktualizace Vašich zařízení, aktualizace zabezpečení včetně monitoringu zařízení a případné úpravy konfigurací. Stejně tak i podporu s výjezdem přímo k zákazníkovi pro odstranění případných závad, vyčištění zařízení od nečistot, výměnu vadných dílů a vše pro ten nejlepší výkon a spolehlivost v co nejkratším možném čase.

ZÁLOHA A OBNOVA DAT

Ztráta dat je noční můra snad každého a dokáže zapříčinit nenahraditelné újmy jak časové tak finanční, a proto zajistíme pravidelné zálohování dat, tak aby Vás nic takového nepotkalo.
V případě jakékoli havárie ( například vadného disku ) pak zajistíme rychlou obnovu zálohovaných dat. 


> VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE SERVEROVEN _

NÁVRH, DODÁNÍ A INSTALACE

Zpracujeme návrh serverovny jak do nových, tak i stávajících objektů s ohledem na současný stav i budoucí rozvoj.
Dodáme veškerý potřebný materiál od rackových skříní, patch panelů a switchů, až po záložní zdroje a zabezpečovací zařízení serverovny včetně teplotních a vlhkostních čidel a kamer.
Instalujeme veškeré zařízení včetně metalické i optické kabeláže, kamerových systémů, nebo telefonních ústředen apod.

MODERNIZACE A REKONSTRUKCE

Na základě současného stavu serverovny navrhneme odpovídající řešení pro její modernizaci. Samozřejmostí je dodání veškerého zařízení a následná odborná instalace.

DODÁVKA HW A SW

Dodáváme běžný i specializovaný HW a SW, značky jako Ubiquiti Unifi, Cisco, Dell, HP, Eset, Malwarebytes, TeamViewer a mnoha dalších nám nejsou cizí a zajistíme jak dodání, tak odbornou instalaci a následnou podporu.


> STRUKTUROVANÁ METALICKÁ A OPTICKÁ KABELÁŽ _

PLÁNOVÁNÍ A INSTALACE KABELÁŽE

Naplánovat strukturovanou kabeláž je důležitá fáze projektu, která se bohužel stále velice často podceňuje a výsledkem jsou nejen problémy spojené s rychlostí sítě jako celku, ale často následují i další náklady na opravu nefungujícího systému. 
Proto pro Vás naplánujeme takové rozvody, které odpovídají nejnovějším standardům s výhledem na budoucí rozvoj a které Vás nebudou nijak omezovat.

VYHLEDÁNÍ ZÁVAD A OPRAVY

Přeseknutý kabel ve zdi, překopaný optický kabel, nebo třeba zničené konektory? Kdo by to neznal. Takové opravy, zejména u starších objektů jsou poměrně časté. V takovém případě závadu dokážeme vyhledat, a opravit. Někdy se možná stačí se jen podívat na díru ve zdi, jindy však musíme požít speciální měřící přístroje a závadu dohledávat složitějšími postupy.
A se správnou technikou a znalostmi jsou takové závady snadno odhalitelné a rychle odstraněné.


> KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ _

SERVIS POČÍTAČŮ, SÍTÍ, KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ, EZS (PZTS ), EPS, PŘÍSTUPOVÝCH SYSTÉMŮ A MNOHO DALŠÍHO

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout komplexní servis Vašeho IT od počítačů a serverů počínaje, přes strukturované kabelážní systémy a telefonní sítě až po instalace a údržbu elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), EPS a kamerových systémů.
V praxi to znamená, že dle Vašich požadavků - potřeb navrhneme optimální řešení od A – po Z od počítačů, serverů a jejich nastavení až po kamery a požární ochranu. To vše propojíme ať už drátově, bezdrátově, nebo i optickými vlákny. 
Pomocí VLAN oddělíme a vše optimalizujeme s ohledem na maximální spolehlivost a výkon s možností rozšíření do budoucna.

> KONTAKTUJTE NÁS _

Computercrew s.r.o.
Zelený pruh 95/97
Praha 4, 140 00

IČO: 08152381
DIČ: CZ08152381

O cookies


info@computercrew.cz
obchod@computercrew.cz

Hot-line:
+420 777 786 100

HOT-LINE:    phone +420 777 786 100
Konzultace ZDARMA